Trenerzy Kubojitsu

shihan Tomasz Piotrkowicz mma budo

Tomasz Piotrkowicz


- ur. 1957 w Pruszkowie

- wykształcenie wyższe przyrodnicze - studiował biologię na UW i fizjologię żywienia na SGGW. Jeden z prekursorów japońskich sztuk walki w Polsce.

W 1970 r. rozpoczął treningi jiu-jitsu, w dwa lata później karate. W czasie studiów ćwiczył też koreańskie kyoksul. Poza walką wręcz jest ekspertem w posługiwaniu się różną bronią, szczególnie mieczem samurajskim.

Jeden z pierwszych instruktorów sportu karate w Polsce i instruktorów I klasy. Instruktor boksu Polskiego Związku Bokserskiego. Międzynarodowy instruktor sportów chanbara klasy A, sędzia międzynarodowy karate IKA i spochan. Nauczyciel wielu warszawskich instruktorów sztuk walki. Autor książek z zakresu walki wręcz i białą bronią oraz filmów szkoleniowych z tej tematyki.

nauka walki w parterze groundfighting

Shihan Piotrkowicz, uczen mistrza Kubota w akcji - kansetsu mma submission wrestling WarszawaWprowadził w Polsce karate i kobudo Gosoku - ryu, battodo - japońską szermierkę z użyciem ostrych mieczy i cięć mieczem - tameshigiri, spochan - nowoczesną sportową szermierkę japońską, kubotan - narzędzie samoobrony używane na całym świecie. Pierwszy Polak, który otrzymał w japońskich sztukach walki zaszczytny tytuł shihan  (w 1994 r.). Obecnie posługuje się, nadanym mu w 2014 r. przez Międzynarodową Federację Budo, najwyższym tradycyjnym tytułem trenerskim - hanshi

Hanshi Piotrkowicz uzupełnił system kubojitsu o techniki bokserskie i walkę zapaśniczą w rashgauardach. Wiekszą uwagę też zwrócił na wyszkolenie adeptów mma pod kątem samoobrony, szczególnie obrony przed atakiem nożem i pałką.

Centrum MMA Warszawa prowadzi z pomocą swoich synów: Michała i Jakuba. Wspólnie  z nimi rozwija wciąż ten system, czerpiąc inspiracje od różnych mistrzów i trenerów sportów walki z całego świata.

sensei Jakub i Michał Piotrkowicz w randori

Instruktorzy Michał i Jakub demonstrują dźwignię podczas obozu zimowego w Wiśle - luty 2007 rMichał Piotrkowicz

-ur. 1985 w Warszawie 

- mgr sztuk pięknych (ASP)

Konserwator dzieł sztuki, utalentowany malarz i rysownik.

Uprawia japońskie sztuki walki od 1992 r. Wielokrotny mistrz Polski w karate i kobudo, medalista Pucharu Europy i Pucharu Świata w kumite, wielokrotny medalista międzynarodowych zawodów w tameshigiri (cięciu mat ostrym mieczem).
Instruktor boksu Polskiego Związku Bokserskiego, instruktor sportu karate, jeden z pierwszych w Polsce instruktorów MMA, międzynarodowy instruktor sportów chanbara, posiadacz stopni mistrzowskich w wielu japońskich sztukach walki. Mistrz Europy w karate i spochan. Aktualny mistrz świata w karate.

boks tajlandzki boxing michal piotrkowicz


Uderzenia z dosiadu, ground and punch, G&P, JJ, MMAJakub Piotrkowicz

-ur. 1986 w Warszawie

- absolwent Szkoły Głównej Handlowej i CEMS.

Uprawia japońskie sztuki walki od 1992 r. Wielokrotny mistrz Polski w karate i w kobudo, medalista międzynarodowych zawodów w battodo, ekspert tameshigiri. Podczas studiów członek sekcji bokserskiej AZS. Instruktor boksu Polskiego Związku Bokserskiego, międzynarodowy instruktor sportów chanbara, posiadacz stopni mistrzowskich w wielu japońskich sztukach walki. Podczas pracy w Tajlandii przez kilka lat trenował Muay Tahi pod kierunkiem mistrza świata Banchamka. Mistrz Europy w karate i wicemistrz Europy w spochan.jjujitsu warszawa jakub piotrkowicz

Klub kenjutsu iaido Warszawa, szermierka kendo Warszawa, MMA Warszawa, Walka nożem, obrona przed nożem, Klub kobudo Warszawa, Sztuki walki, Karate warszawa, samoobrona