Harmonogram

Regularne treningi rozpoczynamy po wakacjach od 9 września.

Zapraszamy na naszą nową stronę

www.mma.waw.pl

* Pierwszy trening po wakacjach odbył się 10. września 2015 na Mokotowie o 19.00.Treningi w wewnętrznym dojo (uchidojo) przy Rondzie Waszyngtona dla zaawansowanych ruszają od października.

Zapisy bezpośrednio przed zajęciami.

Do zajęć można przystąpić w stroju sportowym. Ćwiczymy na bosaka. Później w zależności od programu trzeba nabyć: specjalne rękawice do MMA, kask, niebieskie judogi, rashguard, ochraniacze. Zakupy te trzeba uzgodnić z tenerem!


Rok szkoleniowy 2015/2016

Mokotów - Szkoła Podstawowa 157  ul. Kazimierzowska 16, róg ul. Wiktorskiej niedaleko stacji metro "Racławicka": 

WTORKI 19.00 - 20.15          CZWARTKI 19.00 - 20.15

OPŁATY: Składka miesięczna wynosi 150 zł i zbierana jest co dwa miesiące (czyli po 300 zł).


submission fighting thai boks mma Warszawa

Walka w stójce - Letnia Akademia MMA w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale - sierpień 2011 r.


Treningi obejmują naukę dużej ilość technik zarówno w stójce, jak i  w parterze. Techniki ręczne opieramy na boksie, kopnięcia na karate. Boks stanowi znakomite przygotowanie do walkiw stójce, natomiast walki typu: karate, kick-boxing, muay thai, taekwondo prowadzone są w dłuższym dystansie i z użyciem rąk i nóg. Rzuty jiu-jitsu rozszerzone są o wybrane techniki aikido i wreslingu (zapasy), w parterze dominują techniki graplerskie (grappling i catch wrestling).

Stosunkowo szybko rozpoczynamy sparingi czyli wolną walkę zadaniową, np. walkę bokserską, kumite karate, randori jiu-jitsu, walkę w parterze. Dzięki stosowaniu specjalnych kasków (podobnie jak w kudo) oraz odpowiednich rękawic do mma walka jest bezpieczna, pomimo dużej dynamiki akcji. Ćwiczymy walkę zapaśniczą zarówno w rashguardzie, jak i w judogi.Pozwala to na wiekszą wszechstronność i przygotowuje do opanowania realnej samoobrony. Niebagatelną część treningu stanowią ćwiczenia kształtujące cechy motoryczne takie, jak: siła, szybkość, zręczność, gibkość, wytrzymałość czy koordynacja ruchowa. Ćwiczący w naszym CENTRUM MMA WARSZAWA mogą indywidualnie rozszerzyć przygotowanie siłowe w oparciu o ćwiczenia na siłowni i uprawianie sportów uzupełniających. Tak całościowe a zarazem przekrojowe podejście do nauki walki mieści się w pojęciu mieszane sztuki walki - mixed martial arts.


tomoe nage turniej mma jiu-jitsu  

Sensei Michał Piotrkowicz sędziuje konkurencję submission fighting podczas Turnieju Mistrzów, Warszawa 2010 r.  

OPŁATY:

składka miesięczna wynosi 150 zł.
Składki zbierane są w cyklach dwumiesięcznych po 300 zł. W listopadzie można zapłacić przelewem na konto za treningi do końca czerwca ze zniżką 10% zł czyli 1080 zł zamiast 1200 zł.
Zniżka rodzinna – trzecia i czwarta osoba z najbliższej rodziny ćwiczy w Klubie gratis!

Wpisowe do sekcji wynosi 100 zł - otrzymuje się skrypt szkoleniowy. Po uiszczeniu Wpisowego składkę można wnieść nawet po tygodniu – my nie sprzedajemy kota w worku!

Osoby, które chcą rozszerzyć swoje umiejętności o udział w szkoleniach z zakresu innych sztuk walki:

dynamicznego karate Shotokan/Gosoku-ryu,    szermierki samurajskiej BATTODO,

walka bronią tradycyjną KOBUDO,

sportowej szermierki miękką bronią CHANBARA czy też sekcji walki nożem i pałką TANTO-JUTSU

mogą wykupić opcję OPEN w wysokości 225 zł miesięcznie.


centrum MMA Warszawa


shaolin walka wręcz

Hanshi Tomasz Piotrkowicz i sensei Jakub Piotrkowicz ćwiczą walkę wręcz pod okiem głównego trenera w klasztorze Shaolin - mistrza Jiaohongming. Chiny 2011 r.


Poniżej zdjęcia z obozu letniego  - Letnia Akademia MMA 2010 r.:

mma dla kobiet

nauka judo Warszawa

Zapraszamy na naszą nową stronę 

 www.mma.waw.pl

Kontakt i zapytania w sprawie treningów:

E-mail info@kubojitsu.pl

Tel/fax 22 6725561

Pełna oferta w  zakresie japońskich sztuk walki: www.sztukiwalki.waw.pl

Klub kenjutsu iaido Warszawa, szermierka kendo Warszawa, MMA Warszawa, Walka nożem, obrona przed nożem, Klub kobudo Warszawa, Sztuki walki, Karate warszawa, samoobrona